אודות

הרכיבו את הסוכה שעליה תמיד חלמתם

סוכות סנטר הוקמה בשנת 2003 בבית פרטי בבאר שבע, יש שמכירים אותנו עם השם מרכז הקישוטים הגדול או מרכז ארבעת המינים והקישוטים, עם השנים גדלנו והתרחבנו לתחומי עניין נוספים וצברנו קהל לקוחות גדול ומגוון.

כיום, סוכות סנטר מספקת מוצרים ושירות למגוון גדול של סוחרים, חנויות אינטרנט ורשתות שיווק המוכרות לכולנו.

 

אנו מתמחים בייצור, ייבוא ושיווק של מוצרי סוכות שונים, יש לנו 3 מחלקות עיקריות:

1. לצרכן – כל המוצרים לסוכה , ברזל לסוכה , בד לסוכה וסכך לנצח בכל גודל אפשרי ובמגוון רחב של רמות גימור ומחירים.

2. בסיטונאות בלבד – שיווק והפצה של קישוטי סוכה בסיטונאות בשלל גדלים, סוגים ורמות איכות שונות.

3. בסיטונאות בלבד – ארבעת המינים, נרתיקים ללולב בסיטונאות ופריטים דומים המיועדים לסוחרי ארבעת המינים.

 

למה אנחנו?

מוצרי הסוכות שמשווקת חברת סוכות סנטר עוברים בדיקות איכות מרביות בכדי להגיע למקסימום האפשרי של איכות המוצר כמו כן החברה מקפידה על מצד אחד על שיפור שירות מתמיד ופתרונות מקצועיים לצרכן, ומאידך, בתי העסק, יוכלו ליהנות ולמצוא שירותי ייעוץ עסקי בתמחור המוצרים, ייעול והגדלת המכירות, בכדי לתרום להם במכירת המוצרים שאותם אנחנו משווקים להם.

 

היעד שלנו

החברה שואפת להיות בין המובילות בתחומה ועושה את כל המאמצים האפשריים על מנת לשבח את המוצרים והשירות עם השנים! ואת התוצאות – כבר תשמעו מהלקוחות שלנו…

שירותים מכירה והשכרה לבתי עסק שירותי מכירה והשכרת סוכות לבתי עסק, מסעדות ובתי מלון קישוטי סוכה בסיטונאות מכירה ושיווק של קישוטי סוכה בסיטונאות במכירה רגילה, וכן בשיטת מכר מותנה המכונה קוֹנְסִיגְנַצְיָה לרשתות הגדולות מכירה לצרכן הפרטי מכירה של סוכות, סכך לסוכה ובד לסוכה בדגמים וגדלים שונים משלוחים שירותי משלוחים, הובלה והרכבה של סוכות לצרכן, וכן פירוק הסוכה לאחר החג ארבעת המינים בסיטונאות שיווק והפצה של מוצרי ארבעת המינים, נרתיקים ללולב בסיטונאות בזול, במחירים הטובים בארץ.

ייעוץ והדרכה נעניק לכם שירות אישי בבחירת הסוכה המתאימה לכם! יש לכם שאלה? יש לכם שאלה? אל תהססו! צוות סוכות סנטר ישמח לסייע לכם בכל עניין.

מלאו את הטופס וניצור עמכם קשר.

השאירו פרטים ונחזור
אליכם בהקדם
קטגוריות מומלצות